Dying Light 2 ma się dobrze. Prace nad grą idą zgodnie z założonym planem

Gry
3330V
Dying Light 2 ma się dobrze. Prace nad grą idą zgodnie z założonym planem
Kajetan Węsierski | 26.09.2020, 12:30

Wygląda na to, że choć w ostatnim czasie wokół sequelu świetnie przyjętej gry od Techlandu panuje cisza, to prace postępują zgodnie z grafikiem i wszystko idzie bardzo dobrze. 

to jedna z tych gier, na które wszyscy bardzo mocno czekają. Projekt zapowiada się niezwykle ambitnie i może nam dostarczyć jeszcze więcej frajdy, niż pierwsza odsłona. Największym problemem jest jednak fakt, że wciąż nie wiemy, kiedy przyjdzie nam wreszcie zagrać. Techland cały czas dopracowuje tytuł, chcąc oddać nam w ręce coś możliwie najbardziej oszlifowanego. 

Dalsza część tekstu pod wideo

I zgodnie z najnowszymi przekazami, prace postępują bez najmniejszych kłopotów, więc wiele wskazuje na to, że nawet jeśli pojawią się kolejne przesunięcia, nie będą one znaczne - i nie powinny pojawić się w najbliższym czasie. Redakcja Push Square skontaktowała się z Techlandem, a Ola Sondej, menedżer ds. PR, przekazała, że:

Rozwój Dying Light 2 posuwa się naprzód zgodnie z naszym wewnętrznym harmonogramem, który odpowiednio ustaliliśmy na początku roku.

Jest to bez wątpienia bardzo pozytywna wiadomość, która może cieszyć. Biorąc pod uwagę to, jak wyboista wydaje się droga do premiery Dying Light 2 (gdzie główną przeszkodą okazała się pandemia), taka informacja na pewno może cieszyć i daje nadzieję, że nie przyjdzie nam wcale czekać bardzo długo, aby móc zagrać. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/dont_worry_dying_light_2_is_still_in_active_development

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper