Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.09.2020 10:30
Szybcy i Wściekli: Wyścigowi Agenci zwiastun 2 sezonu
996V

Szybcy i wściekli od Netflixa powrócą. Fast & Furious: Spy Racers na zwiastunie drugiego sezonu

Pierwszy sezon animacji Szybkich i wściekłych, który wypuszczono na platformie Netflix, został przyjęty raczej z umiarkowanym entuzjazmem. Wyścigowi Agenci znaleźli jednak swoją niszę, więc drugi potwierdzono, że dostaniemy drugi sezon. 

Szybcy i Wściekli to ogromna marka. Nie może więc zaskakiwać, że zapowiedź "Fast & Furious: Spy Racers" spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie osiem części filmowych cieszy się, mniejszym lub większym, uznaniem - podobnie jest z popularnym spin-offem. Produkcje przyciągają całe tabuny widzów na seanse, więc pewne było, że także animacja znajdzie swoje grono odbiorców. 

Zainteresowanie musiało być całkiem niemałe, gdyż Netflix potwierdził oficjalnie, że nadejdzie drugi sezon "Wyścigowych Agentów". Na YouTube wylądował wczoraj zwiastun kolejnych przygód młodych bohaterów, którzy tym razem będą musieli stawić czoła jeszcze większym problemom - ponownie jednak w wypasionych, szybkich furach! 

Nowe odcinki mają zadebiutować już niedługo, albowiem 9 października! To bez wątpienia świetna informacja dla wyczekujących, ponieważ to właściwie kwestia kilkunastu dni. Jak przekazano w opisie, śmiałkowie po raz pierwszy wyruszą na międzynarodową misję - zawitają do słonecznego Rio! To jak? Jesteście zainteresowani? Rzućcie okiem na wspomniany wyżej materiał:

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/fast-and-furious-spy-racers-spoilers-tv-show-season-2-trailer/

Tagi: Fast & Furious: Spy Racers Netflix serial Szybcy i wściekli