Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2019 20:45
Fast & Furious Spy Racers
4531V

Szybcy i wściekli na Netflix. Znamy datę premiery Fast & Furious: Spy Racers

„Szybcy i wściekli” już wkrótce nadjadą na Netflix. Specjalna animacja przygotowana przez Universal Pictures oraz DreamWorks Animation otrzymała datę premiery. Widzowie zobaczą „ Fast & Furious: Spy Racers” w przyszłym miesiącu.

Netflix kilka miesięcy temu potwierdził kupienie serialu animowanego przygotowywanego przez Universal Pictures oraz DreamWorks Animation. Streamingowy gigant postanowił trafić w gust fanów „Szybkich i wściekłych” oferując na swojej platformie „Fast & Furious: Spy Racers”.

Jest to serial oryginalny stworzony dla Netflixa i widzowie zobaczą wszystkie odcinki pierwszego sezonu już 26 grudnia. W projekt jest zaangażowanych kilku znanych aktorów i przykładowo Vin Diesel ponownie wcieli się w Dominica Toretto – głównym bohaterem będzie nastoletni kuzyn znanego bohatera.

Protagonista otrzyma propozycję bez wyjścia – będzie musiał ze swoimi przyjaciółmi pomóc agencji rządowej przeniknąć do elitarnej ligi wyścigów. W tym miejscu rządzi organizacja przestępcza SH1FT3R, która chce przejąć dominację nad światem.

Wkrótce otrzymamy pełny zwiastun zapowiadający atrakcję, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na ujęcia, które wyglądają przyjemnie.

Fast & Furious Spy Racers Netflix 1

Fast & Furious Spy Racers Netflix 2

Fast & Furious Spy Racers Netflix 3

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://deadline.com/2019/11/universal-pictures-dreamworks-animation-fast-and-furious-spy-racers-netflix-tyler-posey-camille-ramsey-luke-youngblood-charlet-chung-jorge-diaz-1202788812/

Tagi: Fast & Furious Fast & Furious: Spy Racers netflix Szybcy i wściekli