Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2020 08:51
Xbox ulepszony sklep
1833V

Xbox One otrzymał nowy sklep. Wszyscy gracze mogą korzystać z ulepszonych funkcji

Przygotowując się do premiery Xboksa Series X|S, Microsoft wprowadza również szereg usprawnień, które mogą docenić wszyscy sympatycy marki korzystający Xboksów obecnej generacji. Już od dzisiaj ulepszona wersja sklepu jest dostępna dla wszystkich graczy.

Microsoft już w zeszłym miesiącu przedstawił materiały prezentujące zmiany, jakie zajdą w sklepie Xboksa. Po sierpniowym udostępnieniu nowego menu dla Xboksa One, przyszedł czas na rozszerzenie dostępu do nowej wersji Microsoft Store.

Dzięki niezwykle pozytywnym informacjom zwrotnym uzyskanym od członków Xbox Indisers, wszyscy sympatycy Xboksa mogą na własnej skórze przetestować efekty prac Microsoftu. Tym razem gigant z Redmond wprowadził szereg zmian i ulepszeń mających na celu przebudowanie sklepu od postaw. Nowy Microsoft Store ma być szybszy, bezpieczniejszy i o wiele łatwiejszy w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.

„Cieszymy się, że możemy powitać Was wszystkich w nowym sklepie Microsoft Store na Xboksie i mamy nadzieję, że nadal będziecie dzielić się z nami swoim entuzjazmem, uwagami i pomysłami.”

Przypomnijmy, że w tym tygodniu informowaliśmy Was o nowej funkcji, nad którą pracują Amerykanie – firma pozwoli pobierać gry przed zakupem. Jak widzimy Microsoft ciągle dąży do usprawnienia korzystania ze swoich sprzętów i usług.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/09/24/new-microsoft-store-on-xbox

Tagi: Microsoft sklep xbox xbox one