Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2020 08:48
Xbox Series X|S
2129V

Xbox Series X|S otrzyma świetną funkcję. Gracze pobiorą gry przed kupieniem

Microsoft zadbał o interesującą funkcję, która niewątpliwie już dawno powinna zadebiutować na konsolach aktualnej generacji. Gracze otrzymają możliwość pobrania produkcji przed zakupem. Opcja przyspieszy dostęp do gier, a zainteresowani będą mogli przygotować swoją konsolę na nadejście nowego tytułu.

Rozmiary gier niejednokrotnie mogą negatywnie zaskoczyć, a zakup produkcji na nową generację w dniu premiery niekoniecznie będzie oznaczać, że każdy gracz otrzyma szybki dostęp do tytułu. Czasami trzeba pobrać nawet kilkadziesiąt GB danych, by móc cieszyć się pozycją, jednak w związku z tą niedogodnością z pewną pomocą przychodzi Microsoft.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, amerykańska korporacja pozwoli pobierać tytuły przed zakupem. Funkcja działać będzie jak typowy pre-load cyfrowych tytułów, ale z opcji skorzystają także gracze, którzy kupują gry na płytach (w tej sytuacji na dysk pobiorą się aktualizacje) lub abonenci Xbox Game Pass (w momencie pojawienia się wiadomości o nowej pozycji pobierzemy ją już wcześniej). Co więcej, funkcja będzie dostępna dla wszystkich gier, więc za każdym razem będziemy mogli przygotować konsolę i załadować na dysk dane.

Obecnie funkcja została potwierdzona dla Xboksa Series X i Xboksa Series S. Konsole nowej generacji Microsoftu są wciąż dostępne w Polsce. Sprawdźcie również cenę Xbox Series X|S Seagate Storage Expansion Card.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-x-series-s-will-allow-you-to-install-any-game-even-without-owning-it

Tagi: Microsoft xbox series s Xbox Series X