Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2020 22:00
RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition
886V

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition za darmo. Epic Games potwierdza kolejną grę w promocji

Epic Games zaprasza graczy do tworzenia parków rozrywki. RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition jest dostępne za darmo, a już wkrótce zainteresowani pobiorą kolejną produkcję w ramach wielkiej oferty. Pobierajcie grę i przygotujcie się na następną produkcję.

Epic Games wczoraj zapraszało graczy na bezpłatne pobieranie Rocket League oraz oferowało graczom kupon na 10 dolarów, a teraz zainteresowani mogą sprawdzać kolejną produkcję. Korporacja tym razem oferuje jeden tytuł, ale może on zainteresować całkiem pokaźne grono odbiorców.

Epic Games zaprasza do gry

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition trafiło dzisiaj do sprzedaży i od razu produkcja została udostępniona za darmo. Tytuł na Steam kupicie za 71,99 zł, a na Epic Games możecie pobrać całość w ramach bezpłatnej oferty.

Gracze w tym wypadku otrzymają ulepszone RollerCoaster Tycoon 3 – gra pierwszy raz otrzymała wsparcie rozgrywki w rozdzielczości 1080p i możemy ją włączyć na nowszych sprzętach. Deweloperzy zadbali o ponad 300 kolejek górskich i atrakcji, 500 elementów scenerii, 60 sklepów i punktów usługowych oraz 20 zwierząt.

Epic Games potwierdziło również, że RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition będzie dostępne do 1 października (17:00), a następnie pobierzemy Pikuniku. Zwiastuny obu pozycji zobaczycie poniżej.

Sprawdźcie również najnowszą promocję na PlayStation Store i pobierzcie darmowe gry na weekend na Xboksa One (Free Play Days).

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: epic games promocja RollerCoaster Tycoon 3 RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition za darmo