Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 17:25
Rocket League za darmo
2251V

Rocket League za darmo na PS4, XOne, Switchu i PC. Epic Games Store rozdaje pieniądze

Rocket League zmieniło model biznesowy i produkcja jednocześnie zawędrowała na Epic Games Store. Z tej okazji możemy skorzystać z nowego kuponu i ponownie zmniejszyć cenę gry kupowanej w sklepie Epic Games. Poznajcie szczegóły promocji.

Psyonix zaprasza wszystkich graczy na areny Rocket League. Produkcja przepełniona szybkimi samochodami jest od dzisiaj dostępna za darmo. Twórcy udostępnili pozycję na czterech platformach, więc każdy zainteresowany może wziąć udział w meczach.

Rocket League pobierzemy z cyfrowej dystrybucji

To jednak dopiero początek promocji, ponieważ Rocket League jest od dzisiaj dostępny w sklepie Epic Games, więc gracze mogą skorzystać z dodatkowej oferty. Pobierając tytuł w Epic Games Store, otrzymacie kupon na 10 dolarów do wykorzystania na kolejne zakupy (rabat jest naliczany od zakupów za co najmniej 59,99 zł):

„Kupon Epic zostanie wykorzystany przy finalizacji zakupu objętych promocją gier w Epic Games Store. Wszystkie kupony Epic otrzymane za złożenie zamówienia na Rocket League w Epic Games Store utracą ważność 1 listopada 2020 r. o godzinie 8:59 czasu polskiego. Więcej informacji o zasadach wykorzystania kuponu znajduje się poniżej.”

Rocket League otrzymało jednocześnie wielką aktualizację, a jeśli kupiliście grę wcześniej, to otrzymacie status Legacy. Warto wiedzieć, że pozycja nie wymaga do rozgrywki PlayStation Plus oraz Nintendo Switch Online.

Źródło: Twitter: RocketLeague

Tagi: promocja Psyonix Rocket League za darmo