Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2020 12:48
The Division 2 trójka agentów przygotowanych do misji
1022V

3 gry za darmo na weekend. Microsoft zaprasza do darmowego grania na Xboksie One

Microsoft przedstawił nowości w ofercie Free Play Days, dzięki której w trakcie weekendu właściciele Xboksów One mogą sprawdzać trzy gry. W promocji znalazło się The Division 2, które jest obecnie jest w znacznie niższej cenie.

Microsoft niemal systematycznie zachęca do wypróbowywania kolejnych gier za darmo. Korporacja przedstawiła nową ofertę Free Play Days, w związku z czym w zbliżający się weekend sprawdzić możemy trzy tytuły. Promocja jest dostępna dla klientów Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Live Gold.

Xbox Free Play Days

  • The Division 2
  • Bomber Crew
  • Warhammer: Vermintide 2

Do końca niedzieli powinniście bez większych niedogodności poznać przykładowo główny wątek Tom Clancy's The Division 2 (25 godzin), historię Warhammer: Vermintide 2 (19 godzin), a niektórzy zdeterminowani gracze poznają także Bomber Crew w całości(16 godzin). Pamiętajcie jednak, że dwie wskazane na początku pozycje charakteryzują się sporą regrywalnością, więc jeśli przypadną Wam do gustu, weekend może być tylko przedsmakiem dłuższej zabawy.

W przypadku The Division 2 Ubisoft zapewnił szereg bezpłatnych aktualizacji, które rozbudowały produkcję od premiery. Choć pojawiły się również płatne dodatki, warto zapoznać się z tytułem i sprawdzić, czy warto spędzić z tym IP znacznie więcej czasu. Pamiętajcie o promocji na The Division 2 – za 17,99 zł nabędziecie grę na właśność.

 

Źródło: www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: free play days Microsoft Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive Xbox One