Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2020 17:21
Xbox Series X|S Seagate Storage Expansion Card
2448V

Xbox Series X|S Seagate Storage Expansion Card w Polsce. Znamy cenę karty rozszerzeń w naszym kraju

Microsoft wrzucił do swojego sklepu kartę rozszerzeń firmy Seagate, więc poznaliśmy oficjalną cenę urządzenia w złotówkach. Jak mogliśmy się spodziewać – nie będzie to tania przyjemność, ale osoby zaznajomione z dyskami SSD nie będą specjalnie zaskoczone. Poznajcie ostateczne szczegóły Seagate Storage Expansion Card dla Xboksa Series X i Xboksa Series S.

 Już z samego rana informowaliśmy o amerykańskiej cenie Seagate Storage Expansion Card, ale teraz możemy potwierdzić szczegóły przygotowane dla graczy z Polski. Karta rozszerzenia pamięci o wielkości 1TB została dodana do sklepu Microsoftu i kosztuje 1059 zł. Jej premiera odbędzie się 10 listopada, więc gracze mogą mieć pewność, że urządzenie trafi do nich wraz z next-genową konsolą.

Microsoft potwierdza, że Seagate Storage Expansion Card zapewnia wydajność identyczną do SSD, które zostało zamontowane w Xboksie Series X i Xboksie Series S:

„Karta rozszerzenia pamięci Seagate do konsoli Xbox Series X zapewnia dodatkowy 1 TB pamięci zewnętrznej przy zachowaniu tej samej wysokiej szybkości i wydajności co w przypadku wewnętrznego dysku SSD konsoli.”

Muszę na pewno dodać, że Xbox Series X i Xbox Series S mogą normalnie działać ze standardowymi, zewnętrznymi dyskami, które możecie już posiadać do przykładowo Xboksa One, ale next-genowe gry muszą być zapisane na wewnętrznej pamięci lub właśnie karcie rozszerzeń od Seagate. Microsoft musi mieć pewność, że produkcje będą działać w odpowiedniej szybkości, więc zdecydowano się na taki ruch.

Na zewnętrznych dyskach zapiszecie między innymi gry z Xboksa One, Xboksa 360 oraz pierwszego Xboksa. Zamierzacie kupić Seagate Storage Expansion Card? Sprawdźcie działania Microsoftu na TikToku oraz poznajcie listę gier na premierę Xboksa Series X|S.

Źródło: Informacja od czytelnika - dzięki Żbiku za link!

Tagi: Seagate Storage Expansion Card xbox series s xbox series x Xbox Series X|S Seagate Storage Expansion Card