World of Warcraft: Shadowlands tylko w Edycji Kolekcjonerskiej. Gracze nie kupią standardowego pudełka

Gry
3292V
World of Warcraft: Shadowlands tylko w Edycji Kolekcjonerskiej. Gracze nie kupią standardowego pudełka
Wojciech Gruszczyk | 24.09.2020, 16:12

Na zaskakujący ruch zdecydował się Blizzard, który zrezygnował z klasycznych pudełek nadchodzącego dodatku World of Warcraft: Shadowlands. Gracze mogą jedynie kupić wersję cyfrową gry lub sięgnąć po Edycję Kolekcjonerską. Decyzja może wpłynąć na kolekcje fanów uniwersum.

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera World of Warcraft: Shadowlands, więc wielu graczy przygotowuje się na poznanie nowej opowieści w wielkim uniwersum Blizzarda. W ostatnich dniach dostałem od kilkunastu czytelników naszego portalu jedno pytanie – gdzie jest standardowe wydanie Shadowlands?

W sklepach aktualnie znajdziecie jedynie kolekcjonerkę World of Warcraft: Shadowlands, która choć jest ciekawa, to jednak nie każdy jest zainteresowany wielkim pakietem. Część fanów World of Warcraft zbiera standardowe pudełka i przez lata udało im się stworzyć pokaźną kolekcję boxów. Niestety, w tym roku zainteresowani nie kupią standardowego wydania gry w fizycznej wersji.

Na prośbę naszych czytelników skontaktowałem się z polskimi przedstawicielami Blizzarda, którzy potwierdzili, że World of Warcraft: Shadowlands będzie dostępny w cyfrowej dystrybucji oraz w Edycji Kolekcjonerskiej (sprawdźcie zawartość).

Jest to ważna wiadomość dla wielu graczy. Sympatycy serii muszą w tym roku zdecydować się na cyfrowe wydanie lub sięgnąć po znacznie większy zestaw.

Jesteście zainteresowani World of Warcraft: Shadowlands? Poznajcie szczegóły powieści wprowadzającej w historię.

Źródło: własne

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper