„Przebudzenie cieni” – nowa powieść w uniwersum legendarnej gry World of Warcraft – już w księgarniach

Inf. prasowa
421V
„Przebudzenie cieni” – nowa powieść w uniwersum legendarnej gry World of Warcraft – już w księgarniach
redakcja | 16.09.2020, 15:10

Do księgarń trafiła właśnie nowa oficjalna powieść w uniwersum gry World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, będąca prequelem dodatku „Shadowlands”. Zanurz się w niezwykły świat opisany przez autorkę bestsellerów „New York Times’a”, Madeleine Roux.

Co w nim odnajdziesz? Oto cienie przebudziły się, by zagrozić Azeroth, która ponownie znajdzie się na krawędzi zagłady! Zanim jednak mrok ukaże w pełni swe oblicze, jego poplecznicy, nauczeni doświadczeniami z przeszłości, spróbują usunąć wszelkie siły, które byłyby w stanie im się przeciwstawić. 

Przeczytaj fragment powieści „Przebudzenie cieni” już teraz!

„Horda jest niczym!” – trzy słowa wystarczyły, aby wszyscy poznali prawdziwe oblicze Sylwany Bieżywiatr. Wybrana na wodza, obrońcę i głównodowodzącą połączonymi ludami Hordy spiskowała za jej plecami, układając powoli swe mroczne plany. Odejście Sylwany nie tylko pozostawiło Hordę bez przywódcy, ale oznaczało też całkowitą przebudowę u szczytu władzy. Powołany od pierwszych dni istnienia Hordy urząd Wodza stracił rację bytu. Pierwszy raz w historii o dalszych losach frakcji decydować będzie Rada złożona z przedstawicieli wszystkich ras wchodzących w jej skład. Jak odnajdzie się Horda w nowej rzeczywistości? Czy odkryje na nowo dawne ideały i to, co czyniło ją silną w przeszłości?

Sięgając po „Przebudzenie Cieni” już na wstępie zrodzi się w czytelniku wiele pytań, których liczba będzie rosnąć wraz z lekturą kolejnych rozdziałów. Każda jednak tajemnica prędzej czy później będzie wyjaśniona, a skrywające ją cienie zostaną rozproszone.

Przekonaj się, co czeka na ciebie w kolejnej odsłonie literackiej serii uniwersum World of Warcraft.

„Przebudzenie Cieni” Madeleine Roux ukazało się nakładem wydawnictwa Insignis.

Z okazji premiery nowej książki z serii World of Warcraft, wydawnictwo Insignis przygotowało atrakcyjną ofertę cenową na starsze i całkiem nowe tytuły z tego uniwersum w swoim sklepie internetowym. Wszystkie powieści dostępne są z rabatem 50% w cenie 19,99 zł. Zachęcamy również do zakupu zestawu Warcraft Kronika Tom 2 + Warcraft wielka księga Pop-UP za jedyne 149,91 zł. Tylko 100 zestawów w takiej cenie.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper