Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2020 13:57
Tokyo Game Show microsoft
1580V

Tokyo Game Show 2020. Oglądajcie z nami pokaz Microsoftu, NieR-a oraz Lightning Games

Już dzisiaj startuje cyfrowy Tokyo Game Show 2020, podczas którego otrzymamy masę materiałów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Zamierzacie oglądać relacje i poznawać gry przepełnione japońskim klimatem? Zapraszamy do wspólnej zabawy – na dobry początek otrzymamy konferencję Microsoftu i pokaz Square Enix.

O godzinie 14:00 rozpocznie się konferencja Microsoftu zatytułowana Xbox Tokyo Game Show Showcase 2020. Amerykański gigant zdążył już jednak potwierdzić, że podczas show nie otrzymamy next-genowych zapowiedzi oraz firma nie przedstawi nowych zespołów dołączonych do Xbox Game Studios. Korporacja skupia się głównie na japońskim rynku.

Następnie o 15:00 będziemy świadkami pierwszego pokazu Square Enix, podczas którego otrzymamy między innymi informacje dotyczące serii NieR. Według plotek, Japończycy są gotowi do ujawnienia daty premiery NieR Replicant. Pierwszy dzień TGS 2020 zakończy się pokazem tytułów Lightning Games – deweloperzy odpowiedzialni za Hardcore Mecha mogą pokazywać między innymi ANNO: Mutationem. Niestety, w tym wypadku nie wiemy, jakich pozycji możemy się spodziewać.

Znacznie ciekawiej na Tokyo Game Show zapowiadają się następne dni, ponieważ swoje produkcje zaprezentują japońscy twórcy. Już jutro będziemy świadkami prezentacji Segi czy też Capcomu. Pełną listę pokazów znajdziecie na naszej stronie.

Tagi: Microsoft Tokyo Game Show tokyo game show 2020