Medium na nowej rozgrywce. Troy Baker pojawi się w next-genowym horrorze Bloober Team

Gry
1282V
Medium na nowej rozgrywce. Troy Baker pojawi się w next-genowym horrorze Bloober Team
Wojciech Gruszczyk | 28.08.2020, 23:00

Bloober Team nie marnuje czasu i pokazuje kolejną produkcję. Twórcy podczas gamescomu zaprezentowali nowy materiał z Medium, na którym możemy spojrzeć na fragmenty z next-genowego horroru.

Medium zostało zapowiedziane na imprezie Microsoftu, a na kolejnym wydarzeniu Amerykanów zobaczyliśmy gameplay. Aktualnie to korporacja z Redmond prezentowała polski horror, ale teraz Bloober Team postanowił opowiedzieć o pracy nad nowym tytułem.

Deweloperzy z okazji gamescomu opublikowali pierwszy dziennik, na którym przedstawiciele studia opowiadają o procesie przygotowania przerażającej historii. Twórcy wspominają także o głównej bohaterce oraz omawiają mechanikę dwóch światów. To właśnie ten ostatni element sprawił, że pozycja nie mogła zadebiutować na aktualnej generacji, ponieważ Bloober Team potrzebował znacznie mocniejszych urządzeń. Na drugim materiale zobaczycie sporo rozgrywki.

Trzeba przyznać, że Medium wygląda bardzo interesująco i jeśli opowieść nie zawiedzie, to Bloober Team może nam zapewnić naprawdę mocną produkcję. Wszystkie dotychczas opublikowane materiały wyglądają świetnie.

Polecam oglądać dziennik do końca – jak widać Bloober Team nie oszczędza i zatrudniło do współpracy Troy'a Bakera.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Medium.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper