Genshin Impact gotowe do premiery na PS4. "Klon Breath of the Wild" na gameplayu z konsoli Sony

Gry
1130V
Genshin Impact gotowe do premiery na PS4. "Klon Breath of the Wild" na gameplayu z konsoli Sony
Bartosz Dawidowski | 24.09.2020, 11:57

Genshin Impact może się okazać jednym z pozytywnych zaskoczeń tego roku. Gra nazywana przez niektórych "klonem The Legend of Zelda: Breath of the Wild" dorobiła się już terminu premiery - również na PS4.

O tym, że Genshin Impact trafi do dystrybucji na smartfonach 28 września wiedzieliśmy już w sierpniu. Teraz chińscy deweloperzy potwierdzają termin wydania gry na PS4. Okienko wydawnicze "jesieni 2020" zmieniło się w konkretną datę. W Genshin Impact zagramy na PS4 od 28 września, czyli w tym samym dniu, co na smartfonach. Gra dystrybuowana będzie w formie free-to-play. Pozostaje mieć nadzieję, że mikrotransakcje zostały tutaj rozwiązane sensownie. W późniejszym terminie tytuł wskoczy też na Switch.

Chińskie studio miHoyo przygotowało przy okazji kilka świeżych materiałów wideo. Możemy w nich przyjrzeć się gameplayowi z PS4 oraz zwiastunowi fabularnemu.

Zwiastun przedstawiający zarys fabularny jest o tyle ciekawy, że można w nim usłyszeć angielski dubbing. Brzmi to bardzo przyzwoicie. Podobnie jak muzyka do Genshin Impact. Jak chwalą się autorzy ścieżka dźwiękowa do Genshin Impact została nagrana przy udziale orkiestry - sesję nagraniową możecie podejrzeć na filmiku poniżej.

Z Genshin Impact związana była pewna kontrowersja, o której pisaliśmy tutaj. Po ujawnieniu gry niektórych bardzo zbulwersowały podobieństwa do Breath of the Wild.Źródło: YouTube

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper