Microsoft faktycznie przejmie Segę? Gracze szukają kolejnych poszlak i tworzą dziwne teorie

Gry
1589V
Microsoft faktycznie przejmie Segę? Gracze szukają kolejnych poszlak i tworzą dziwne teorie
Wojciech Gruszczyk | 23.09.2020, 17:13

Nie milkną plotki dotyczące rzekomego powiększenia Xbox Game Studios. Gracze szukają teraz poszlak, które mają udowodnić, że SEGA została kupiona przez Microsoft lub przynajmniej japońska korporacja nawiąże bardzo bliską relację z gigantem z Redmond.

Wczoraj pojawiła się plotka, według której Microsoft dołączy do swojej rodziny kolejną perłę. Po Bethesdzie, Xbox Game Studio ma zostać zasilone przez Segę – wczorajsza plotka żyje własnym życiem, ponieważ gracze szukają kolejnych znaków, które mają potwierdzić, że amerykańska korporacja zadbała o kolejnego, wielkiego sprzymierzeńca.

Fani marki Xbox łączą fakty – wczoraj widzieliśmy tajemniczy „X” wykonany rękami na profilu studia, ale to dopiero początek. Microsoft zaprezentował niebieski kontroler od next-genowych Xboksów, którego kolor ma odpowiadać barwie znajdującej się w logo Segi, a na jednej z prezentacji Xboksa pojawił się nawet pracownik Microsoftu ze znaczącą koszulką.

Wszystko wygląda bardzo zabawnie, ponieważ sympatycy amerykańskiej korporacji trochę na siłę szukają poszlak, które ich zdaniem mają potwierdzać przedstawioną wczoraj teorię. Na Twitterze furorę robi między innymi zdjęcie Sonica z dwoma zielonymi napojami.

Nadal oczywiście nie mamy pewności, że taka transakcja dojdzie do skutku, ale jak widać wielu graczy jest gotowych, by powitać Segę w szeregach Xbox Game Studios. Warto jednak wspomnieć, że według jednej z koncepcji – SEGA może pomóc Microsoftowi w walce o japoński rynek.

Źródło: własne

Komentarze (126)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper