Microsoft podobno nie zakończył zakupów. SEGA może dołączyć do Xbox Game Studios?

Gry (plotka)
5118V
Microsoft podobno nie zakończył zakupów. SEGA może dołączyć do Xbox Game Studios?
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2020, 16:13

Microsoft rozbudował wczoraj Xbox Game Studios, ale to podobno nie koniec pozytywnych ruchów dla fanów marki Xbox. Amerykańska korporacja ma przygotowywać się do kolejnych ogłoszeń, które mają odbić się szerokim echem wśród całej branży.

Tytułem wstępu na pewno trzeba zaznaczyć, że nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, ale wczorajsze wydarzenie pobudziło wielu graczy. W Sieci pojawiają się jednoznaczne głosy, według których Microsoft nie zakończył zakupów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sikamikanico oraz Shpeshal Ed (informatorzy związani z marką Xbox) podczas podcastu XboxEra potwierdzili, że amerykańska korporacja szykuje się do ogłoszenia kolejnych przejęć. Ich zdaniem Microsoft nabył jeszcze przynajmniej dwa dodatkowe studia – tutaj na pewno trzeba wyjaśnić, że szczególnie Shpeshal Ed ma dobre dojścia do pracowników amerykańskiej korporacji i podczas XboxEra często pojawiają się duże informacje związane z marką Xbox.

Nie mamy pewności, kiedy Microsoft miałby przedstawić nowe studia i na jakie zakupy zdecydował się Phil Spencer, ale nie brakuje głosów, według których Amerykanie zdecydowali się na dołączenie do swojej rodziny Segi.

Na pewno trzeba przypomnieć, że SEGA była łączona z Microsoftem już w czerwcu, ale jak wiadomo nic nie zostało ogłoszone. W zeszłym roku Phil Spencer kilkukrotnie odwiedził Japonię w celu powiększenia swoich możliwości produkcyjnych, lecz od tego czasu czekamy na konkretną zapowiedź.

Na oficjalnym Twitterze Segi pojawiła się wiadomość, w której menadżerka do spraw produktu ukrywa wiadomość (lub produkt?), który ma zostać zapowiedziany na Tokyo Game Show. Gracze jednak dostrzegli ułożenie rąk kobiety – te mają zwiastować właśnie ruch związany z Microsoftem:

Źródło: Twitter: SEGA_OFFICIAL https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/ixfyqn/microsoft_could_have_two_more_additional/

Komentarze (316)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper