Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 16:39
Ghostrunner  Switch
655V

Ghostrunner trafi na Nintendo Switcha. Deweloperzy zaskakują datą premiery

Ghostrunner zadebiutuje w październiku na jeszcze jednej platformie. One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks zadbały o dodatkowe wydanie i cyberpunkowa pozycja będzie dostępna na Nintendo Switchu. Zobaczcie zwiastun pokazujący wersję na sprzęt Big N.

W zeszłym tygodniu twórcy Ghostrunnera potwierdzili datę premiery gry na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC), a teraz możemy potwierdzić, że w tym samym dniu z produkcją zapoznają się gracze na czwartym urządzeniu. Studio ujawniło wydanie na Nintendo Switcha i potwierdziło jednoczesny debiut na wszystkich sprzętach.

„Widzimy, jaką popularnością cieszy się Ghostrunner i chcemy dać możliwość zagrania w ten tytuł jak największej liczbie graczy. Będzie to najprawdopodobniej jedyna cyberpunkowa gra tej skali i jakości produkcyjnej wydana w tym roku na Nintendo Switch, więc liczymy na to, że fani oraz użytkownicy tej platformy licznie dołączą do naszej społeczności. - Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawcy Ghostrunnera”

Polacy podejdą do wydania w bardzo dobry sposób i Ghostrunnera kupimy na sprzęcie Nintendo w standardowej cenie ($29.99 / €29.99 / £24.99), czyli w identycznej jak wersję na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Nie jesteście przekonani do pozycji? 29 września na Steam trafi demo, które powinno Was zainteresować.

Sytuacja jest bez wątpienia zaskakująca, ale najwidoczniej deweloperzy i wydawca postanowili w taki sposób zaskoczyć. Piotr Żygadło, CEO All in! Games, podkreśla, że tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem, więc zdecydowano się zaproponować grę kolejnym graczom:

„W dniach po ogłoszeniu daty premiery na PlayStation 4, Xbox One i PC obserwowaliśmy niezwykły wzrost zainteresowania grą, a reakcja graczy oraz branży przerosła nasze oczekiwania. Przekroczyliśmy już poziom ponad 600 tys. osób, które zapisały ten tytuł na swojej Liście Życzeń na Steam, stając się 8. najbardziej oczekiwaną grą na świecie. Wierzymy, że ten trend się utrzyma i cieszymy się, że gracze doceniają pracę studia One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks.”

Sprawdźcie także gameplay z Ghostrunnera.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level