Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 16:00
ghostrunner ps4 xone pc
511V

Ghostrunner przypomina o sobie na efektownym zwiastunie. Znamy datę premiery i ruszają preordery

Twórcy Ghostrunner zapraszają graczy do składania zamówień przedpremierowych. Gra właśnie wylądowała do cyfrowych sklepów, a jednocześnie otrzymaliśmy efektowny zwiastun. Studio pokazuje kilka nowych miejscówek i zachęca do zabawy.

Ghostrunner od pierwszej zapowiedzi zbiera pochwały, a ostatnio mieliśmy okazję spojrzeć na nowe materiały z gry, które potwierdzają, że Polacy szykują dla nas cyberpunkową perełkę z dynamiczną rozgrywką.

Dzisiaj możemy potwierdzić start zamówień przedpremierowych oraz ostateczną datę premiery – Ghostrunner będzie dostępny od 27 października. Już dzisiaj możecie składać preordery (29,99 euro), dzięki którym otrzymacie cyfrowe prezenty niedostępne po debiucie produkcji, a nawet sięgniecie po pozycję w niższej cenie.

Tak o najnowszych ogłoszeniach wypowiedział się Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawca tytułu:

„Bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy oficjalnie zakomunikować światu datę premiery. Przez ostatnie miesiące gra zyskiwała na popularności, społeczność wokół niej się powiększała, a tytuł piął się w rankingu Listy Życzeń na Steam, zbliżając się do pierwszej “10”. Wiemy, że wielu graczy czekało na to ogłoszenie i mamy nadzieję, że 27 października tyle samo, lub nawet więcej osób włączy Ghostrunnera. Możemy oficjalnie zacząć odliczanie.”

Piotr Żygadło podkreśla, że za Ghostrunner stoją doświadczeni deweloperzy, którzy dostarczą na rynek dopracowaną produkcję:

„Ghostrunner to gra wyjątkowa, przy której pracuje wielu wyjątkowych i niezwykle zdolnych specjalistów. Krakowskie studio One More Level, przy współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks™ stworzyło niesamowity, cyberpunkowy świat, przez który przebija się główny bohater. Bardzo rzadko się zdarza, by zespół deweloperów w tak krótkim czasie, bo od kwietnia 2019, przestawił się na nowy silnik i stworzył grę o tak wysokiej jakości. Ich umiejętności oraz zaangażowanie pozwoliły opracować tytuł, o którym mówią media na całym świecie i wierzymy, że połączenie sił One More Level, All in! Games oraz 505 Games sprawi, że na globalny rynek trafi wypolerowany i doskonały produkt”

Już wcześniej informowaliśmy o specjalnym wydarzeniu – gracze mogą wejść na witrynę dharmasystem.ghostrunnergame.com, by uczestniczyć w serii zagadek oraz kreatywnych łamigłówek. Dzisiaj możemy dodatkowo wspomnieć, że 29 września na Steam pojawi się wersja demonstracyjna, która powinna zainteresować wielu graczy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level