Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.05.2020 09:31
Maneater
693V

Maneater na zwiastunie premierowym. RPG Akcji z rekinem ludojadem

Jak się okazuje, można stworzyć RPG-a Akcji, w którym głównym bohaterem jest... rekin ludojad. Krwiożercze atrakcje czekają na nas w Maneaterze.

Maneater jest już gotowy do premiery, która nastąpi 22 maja 2020 r. Dziennikarze otrzymali już kopie recenzenckie gry, ale nadal obowiązuje embargo na teksty, którego zniesienia prawdopodobnie doczekamy się dopiero w dniu premiery rzeczonego RPG-a Akcji od Tripwire Interactive. Musimy zatem jeszcze trochę poczekać na pierwsze oceny.

Wydawca postanowił trochę uprzedzić wydarzenia i już opublikował zwiastun premierowy Maneatera. W nim oczywiście masa radosnego pożerania niewinnych ludzi, ale też walka z rekinimi oprawcami, czyli z ludźmi, którzy od pokoleń zajmują się polowaniami na te piękne ryby.

W Maneater nie zabraknie motywów RPG-owych. W grze będziemy rozwijać możliwości naszego rekina (który przede wszystkim rośnie jak na drożdżach wraz z kolejnymi zaliczanymi poziomami doświadczenia). Akcja rozgrywa się w dużym środowisku - z bardzo rozległą mapą. Miejmy nadzieję, że tytuł okaże się naprawdę mocny.

Tagi: Blindside Interactive Deep Silver Maneater