Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 20:22
The Last of Us Serial
2337V

W serialu The Last of Us wystąpi gwiazda Gry o tron? Aktor omija pytanie o rolę Joela

Jeszcze przed The Last of Us Day pojawiła się bardzo ekscytująca plotka dotycząca castingu do serialu „The Last of Us”. Wielu fanów jest przekonanych, że w produkcji HBO i PlayStation wystąpi aktor znany z między innymi „Gry o tron” oraz „Skazanego”.

Sony, PlayStation i HBO potwierdziły przygotowanie serialu „The Last of Us” w marcu, ale od tego czasu nie mogliśmy liczyć na wysyp informacji dotyczących produkcji. Neil Druckmann powiedział, że dopiero po zakończeniu prac nad The Last of Us 2 usiądzie z Craigem Mazinem i scenarzyści będą wspólnie rozwijać historię, która zostanie opowiedziana w serialu.

Czy konkrety na temat przykładowo obsady mogą zostać ujawnione na The Last of Us Day? Taki scenariusz sugerują fani gry, którzy od dawna uważali, że jednym z głównych kandydatów do roli Joela jest Nikolaj Coster-Waldau.

Aktor znany z między innymi „Gry o tron” (Ser Jaime Lannister) był typowany przez wielu graczy, ponieważ jest bardzo podobny do bohatera The Last of Us. Dodatkowo podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi, jeden z widzów postanowił zapytać wprost – czy wcielisz się w Joela w serialu The Last of Us?

Nikolaj Coster-Waldau postanowił odpowiedzieć w bardzo enigmatyczny sposób:

The Last of Us Serial HBO Joel

Nie mamy tutaj potwierdzenia lub zaprzeczenia, ale dla wielu graczy jest to wystarczająca odpowiedź. A Waszym zdaniem – Nikolaj Coster-Waldau nadałby się do roli Joela?

Źródło: https://screenrant.com/last-us-show-nikolaj-coster-waldau-joel-miller/

Tagi: serial serial The Last of Us Sony The Last of Us