Crysis Remastered wygląda znacznie gorzej od pracy fanów? Porównanie miażdży projekt Cryteku

Gry
3683V
Crysis Remastered wygląda znacznie gorzej od pracy fanów? Porównanie miażdży projekt Cryteku
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2020, 19:50

Crytek nie może mówić o wyjątkowej premierze Crysis Remastered. Produkcja wskoczyła na rynek z wieloma problemami, a pomimo opóźnienia premiery, tytuł wciąż nie wygląda najlepiej. Deweloperzy obiecywali wiele ale skończyło się na pustych słowach.

Już w zeszłym tygodniu pojawiły się opinie, według których Crysis Remastered działa fatalnie na konsolach aktualnej generacji, a nawet najnowszy GeForce RTX 3080 nie radzi sobie z tytułem niemieckiego studia. Twórcy obiecali wiele, ale ponownie nie mogliśmy mówić, by niemieckie studio osiągnęło duży sukces.

Dalsza część tekstu pod wideo

To jednak nie koniec problemów deweloperów, ponieważ Crysis Remastered został porównany z Crysis Enhanced Edition i materiał pokazuje jedno – fani zadbali o znacznie lepszą jakość tekstur, dopracowali roślinność, a nawet udało im się stworzyć ładniejsze odbicia. Nawet osławiony przez twórców ray tracing nie prezentuje odpowiedniej jakości i bezpłatna modyfiakcja pozwala spojrzeć na bardziej dopracowaną grafikę. W Enhanced Edition znajdziemy znacznie ładniejsze modele i nie bez powodu gracze narzekają na pracę studia. Co ciekawe, Crytek nie zadbał nawet o odpowiednią optymalizację i dzięki temu Crysis Remastered działa gorzej od projektu sympatyków marki.

Trzeba w tym miejscu podkreślić, że Crysis Enhanced Edition jest dostępny za darmo, a nie brakuje opinii, że praca fanów dosłownie miażdży produkcję, która została wyceniona na 99 zł (Epic Games Store).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper