Mass Effect: Legendary Edition coraz bliżej? Gra ma jednak nie zadebiutować na Nintendo Switchu

Plotka
967V
Mass Effect: Legendary Edition coraz bliżej? Gra ma jednak nie zadebiutować na Nintendo Switchu
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2020, 17:07

Zestaw trzech części serii Mass Effect ma według najnowszej plotki zadebiutować z podtytułem Legendary Edition. Electronic Arts nadal nie ujawniło pakietu, ale kolejne źródła donoszą, że pudełko zostanie zaprezentowany w najbliższych dniach.

W ostatnich dniach coraz częściej słyszymy o odświeżonych odsłonach serii Mass Effect. Po tym jak gra pojawiła się w dwóch kolejnych sklepach (Gamingreplay, herni-svet.cz), temat kolekcji ponownie skomentował Jeff Grubb. Dziennikarz, który jako pierwszy ujawnił powrót Komandora Sheparda, otrzymał nowe informacje i postanowił się nimi podzielić.

Redaktor GamesBeat podczas podcastu Xbox Expansion Podcast potwierdził, że Electronic Arts wrzuci do sklepów Mass Effect: Legendary Edition – pod taką nazwą zostały ukryte trzy zremasterowane części serii Mass Effect.

Zdaniem Grubba, Mass Effect: Legendary Edition nie zostanie wydane na Nintendo Switchu. Electronic Arts zdecydowało się zaproponować odrestaurowane gry wyłącznie na trzech platformach – PlayStation 4, Xbox One i PC.

Nadal oczywiście musimy czekać na jedno: pełną zapowiedź od EA. Ta ma jednak nadejść już wkrótce, ponieważ jeszcze w tym tygodniu mamy otrzymać nowe szczegóły dotyczące zestawu. Według wcześniej udostępnionych przecieków, Mass Effect powróci w październiku.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/mass-effects-remaster-is-reportedly-called-legendary-edition-and-wont-release-for-switch/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych