Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2020 11:03
Mass Effect Trilogy Remastered
1167V

Mass Effect Trilogy Remastered w kolejnym sklepie. EA w końcu zapowie grę?

Mass Effect Trilogy Remastered pojawił się w kolejnym sklepie, który potwierdza październikową premierę. Electronic Arts powinno w niedalekiej przyszłości zaprezentować grę szerokiej publice i zaprosić do składania oficjalnych zamówień przedpremierowych.

Już w maju informowaliśmy o powrocie serii Mass Effect. Według doniesień Jeffa Grubba, Electronic Arts mogłoby wykorzystać kolekcję, by wypełnić lukę w kalendarzu premier. W tym roku zabraknie nowego Battlefielda, więc "Elektronicy" w zamian mogą zaoferować graczom Mass Effect Trilogy Remastered.

Już w zeszłym tygodniu zestaw trzech gier pojawił się w jednym ze sklepów, tymczasem kolejny sprzedawca dodał pakiet do swojego katalogu produktów EA. Zgodnie z przewijającymi się plotkami, Mass Effect Trilogy Remastered ma zadebiutować w październiku, a czeski sklep herni-svet.cz wskazuje dokładną datę: 15.10.2020.

Jak na razie brakuje oficjalnego potwierdzenia, jakoby kolekcja rzeczywiście miała zadebiutować na rynku, jednak jak widać kolejny sklep uzupełnia swoją ofertę i przygotowuje się do nadejścia Mass Effect Trilogy Remastered.

herni-svet.cz dodał do katalogu również wydanie na Nintendo Switcha, które według doniesień miało zadebiutować później. Czy włodarze Electronic Arts zmienili zdanie i zaplanowali wielki powrót Komandora Sheparda jednocześnie na trzech urządzeniach? Wciąż musimy oczekiwać na komplet informacji.

Źródło: https://www.dualshockers.com/mass-effect-trilogy-remastered-czech-retailer-leak

Tagi: Electronic Arts Mass Effect Mass Effect Trilogy Remastered