Iza Łęcka Iza Łęcka 03.08.2020 08:57
Cyberpunk 2077 maskotki
1308V

Cyberpunk 2077 z oficjalnymi maskotkami oraz skarpetkami. Do kupienia także poduszka

Cyberpunk 2077 to nie tylko wszczepy, giwery, figurki lub kolejne podręczniki. W coraz okazalszej ofercie gadżetów znalazły się także maskotki, skarpetki, a nawet poduszki. Gracze mogą ozdobić całe mieszkanie dodatkami czerpiącymi z klimatu gry.

Premiera Cyberpunka 2077 to wielkie wydarzenie, do którego część sympatyków uniwersum może się przygotować. Pierwsi gracze już kupili specjalne wydanie Xboksa One X, złapali kontrolery czy też zamówili tańsze lub droższe figurki. CD Projekt RED powiększył ofertę swojego sklepu o Trauma Team Elite Response Unit, zapewniając również podręczniki, które pozwolą na głębsze zatopienie się w świecie Night City.

To jednak nie koniec, ponieważ firma odpowiedzialna za growe przygody Wiedźmina nawiązała współpracę z producentem całkiem popularnej marki pluszaków. J!NX ujawnił maskotki, skarpetki, czapki, breloczki, a także poduszkę dla wiernych fanów Cyberpunka.

W przypadku maskotek możemy sięgnąć pomiędzy innymi po Johnny'ego Silverhanda – każdy egzemplarz został wyceniony na 56,18 zł. Poduszka kosztuje 93,66 zł, a czapki po 74,92 zł. Skarpetki (37,44 zł) i breloczki (22,45 zł) stanowią najmniejszy wydatek.

Musimy przyznać, że Cyberpunk 2077 cieszy się coraz większą popularnością i rozgłosem, co umiejętnie planują wykorzystać twórcy przeróżnych dodatków i gadżetów. Grono potencjalnych klientów jest całkiem spore – CD Projekt RED ma sympatyków na całym świecie, którzy od wielu miesięcy wyczekują na premierę gry.Cyberpunk 2077 maskotki zabawki gadżety

Źródło: https://gamerant.com/cyberpunk-2077-plush-jinx/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 J!NX maskotki