Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2020 19:38
BlizzConline
1491V

BlizzConline zapowiedziany. Blizzard zaprasza fanów Diablo i Overwatch na nową imprezę

Wydarzenia na świecie wpłynęły na decyzje Blizzarda. W 2020 roku nie odbędzie się BlizzCon, więc korporacja zaprasza graczy na BlizzConline. To właśnie na tym wydarzeniu powinniśmy otrzymać szereg ważnych informacji o grach amerykańskiego studia.

BlizzCon to coroczne święto fanów Blizzarda. Gracze z całego świata zjeżdżali systematycznie na wydarzenie, podczas którego nie tylko poznawaliśmy nowe gry przygotowywane przez studio, ale w trakcie pokazów zapowiadano liczne dodatki, sympatycy uczestniczyli w najróżniejszych konkursach, a deweloperzy opowiadali o pozycjach podczas rozbudowanych paneli dyskusyjnych.

Studio nie może w 2020 roku zaprosić graczy na podobne show, więc zdecydowano się na przygotowanie BlizzConline. Sieciowy konwent zostanie zorganizowany w dniach 19-20 lutego 2021 roku.

„Niestety, w tym roku okoliczności nie sprzyjają spotkaniom twarzą w twarz, zwłaszcza w formie imprez masowych, dlatego postanowiliśmy przesłać wam odrobinę ducha BlizzConu w postaci imprezy sieciowej. Wciąż mamy wiele do zrobienia i minie trochę czasu, nim będziemy gotowi do przekazania szczegółowych informacji, ale chcieliśmy dać wam znać, jak możecie wziąć udział we wspólnej zabawie online.”

Blizzard potwierdza, że podczas imprezy odbędą się pokazy (cosplayerski i talentów), konkursy (cosplayerski i artystyczny), a nawet zostanie zorganizowany pochód Murloków

To właśnie podczas BlizzConline otrzymamy zapewne nowe materiały z Diablo 4, Diablo Immortal oraz Overwatch 2. Poznajcie ciekawą wiadomość o powstaniu Diablo 2 i dużych problemach deweloperów z przygotowaniem gry.

Źródło: https://blizzcon.com/pl-pl/news/23513935

Tagi: Blizzard blizzcon BlizzConline diablo diablo 4 diablo immortal Overwatch warcraft