Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2020 10:23
Tom Hardy James Bond
1186V

Tom Hardy jako nowy James Bond? Aktor miał zostać ujawniony już w zeszłym roku

W listopadzie Daniel Craig po raz ostatni zaprezentuje się jako Agent 007. Wśród aktorów, którzy mogliby zostać nowym Jamesem Bondem, wymienionych zostało już kilka znanych i cenionych nazwisk, jednak zgodnie z najnowszymi plotkami to Tom Hardy założy dopasowany garnitur.

W listopadzie odbędzie się premiera 25. przygody Jamesa Bonda. Daniel Craig już jakiś czas temu potwierdził, że będzie to jego ostatnia misja jako Agent 007 i producenci muszą szukać zastępstwa. Od tego momentu na giełdzie nazwisk pojawia się wielu znanych aktorów, ale od pewnego czasu bukmacherzy coraz częściej wymieniają w roli faworyta Toma Hardy'ego.

Aktor znany jest między innymi z ról Bane'a („Mroczny Rycerz powstaje”), Johna Fitzgeralda („Zjawa”), Maxa Rockatansky'ego („Mad Max: Na drodze gniewu”) oraz Eddiego Brocka („Venom”). W 2017 roku wystąpił również jako główny bohater serialu „Tabu”.

Najnowsze informacje dotyczące obsadzenia Hardy'ego w roli Jamesa Bonda podała redakcja The Vulcan Reporter. Dziennikarz miał otrzymać wiadomość, według której producenci już w zeszłym roku wybrali nowego aktora, a jego prezentacja miała odbyć się już w listopadzie, jednak ze względu na pandemię, plany uległy zmiany. Obecnie pojawiają się coraz nowsze spekulacje o przedstawieniu nowego Agenta 007, które miałoby odbyć się najwcześniej na początku 2021 roku.

Jak sądzicie – Tom Hardy pasuje do roli charyzmatycznego James Bonda? Sprawdźcie ostatnie zwiastuny „No Time to Die”, w którym ostatni raz w roli Agenta 007 zobaczymy Daniela Craiga (pierwszy i drugi).

Tom Hardy

Źródło: Zdjęcie: Tinseltown (shutterstock)
https://www.radiozet.pl/Filmy/James-Bond-Tom-Hardy-zastapi-Daniela-Craiga-sugeruja-najnowsze-doniesienia

Tagi: bond bond 26 Daniel Craig James Bond james bond 26 tom hardy