Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 19:07
No Time to Die
1441V

James Bond na nowych ujęciach. No Time to Die otrzymał międzynarodowy zwiastun

Universal Pictures rozpoczęło konkretną promocję „No Time to Die”. Najnowsza przygoda Jamesa Bonda otrzymała międzynarodowy zwiastun, który pokazuje kilka ciekawych i nowych ujęć z historii. Na materiale często widzimy Ramiego Maleka.

Już wczoraj miałem okazję zaprezentować drugi zwiastun „No Time to Die”, który moim zdaniem wypadł znacznie lepiej od pierwszego materiału promującego najnowszą historię Jamesa Bonda. Teraz jednak otrzymaliśmy kolejny trailer i na międzynarodowym spocie widzimy kilka nowych ujęć.

Universal Pictures przygotowało specjalną pokazówkę „No Time to Die”, która bardziej skupia się na Safinie – jest to nowa postać w uniwersum. W złoczyńcę wciela się tym razem Rami Malek i tego aktora możecie dobrze kojarzyć z między innymi „Mr. Robot” oraz „Bohemian Rhapsody”.

Czy takie sceny zachęcą widzów, by w listopadzie wybrać się do kin? „No Time to Die” zmierzy się tym razem z bardzo trudnym wyzwaniem, ponieważ budżet filmu wyniósł 250 mln dolarów, a musimy pamiętać, że wciąż kina w wielu krajach są zamknięte lub dostęp do międzynarodowych hitów jest ograniczony.

Mimo wszystko trzeba wierzyć, że opowieść może osiągnąć odpowiedni dla wytwórni wynik, by w lepszej przyszłości widzowie mogli zapoznać się z 26. historią Jamesa Bonda.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film James Bond no time to die trailer zwiastun