Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 13:03
James Bond No Time to Die
1397V

James Bond powraca. No Time to Die na nowym zwiastunie i ze wstępną datą premiery

James Bond już wkrótce wyruszy na swoją ostatnią misję. Właśnie zaprezentowano nowy zwiastun „No Time to Die”, który przygotowuje widzów na atrakcje i pozwala spojrzeć na kilka ładnych miejscówek. Poznaliśmy także nową, ale nadal wstępną, datę premiery.

Sytuacja na świecie zmieniła plany wytwórni z całego świata i nawet 25. misja Jamesa Bonda musiała zostać opóźniona. „No Time to Die” miało zadebiutować w kwietniu, ale zdecydowano się zmienić plany. Teraz otrzymaliśmy nowy zwiastun, który potwierdza, że film trafi na wielki ekran w listopadzie. Nie potwierdziły się tym samym plotki, według których historia będzie dostępna dopiero w przyszłym roku.

Jest to zdecydowanie ciekawszy materiał od poprzedniego (sprawdźcie pierwszy zwiastun), ponieważ tym razem widzimy Safina (w tej roli Rami Malek), a nawet poznajemy główny wątek. Nie brakuje obok Agenta 007 pięknych kobiet, a nawet mamy okazję sprawdzić kilka scen, w których występuje Lashana Lynch.

Sprawdzając ten zwiastun miałem poczucie, że właśnie takie filmy trzeba oglądać w kinie. Universal Pictures aktualnie nie potwierdziło czy będzie oferowało historię także przez streaming, ale musimy pamiętać, że wyprodukowanie „No Time to Die” kosztowało 250 mln dolarów, więc film musi okazać się dużym sukcesem, by w dobie trwającej pandemii wytwórnia mogła odnotować kolejny sukces.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film james bond no time to die trailer zwiastun