Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2020 08:16
Resident Evil Village
1484V

Resident Evil Village z wielką prezentacją. Capcom przygotuje graczy na premierę

Capcom nie traci czasu i przygotowuje wielką prezentację Resident Evil Village. Twórcy pragną nie tylko opowiedzieć o next-genowym horrorze, a gracze czekają na przedstawienie gameplayu ze zbliżającej się wielkimi krokami produkcji.

Capcom zapowiedział Resident Evil 8 Village w trakcie The Future of Gaming, tymczasem na ostatniej prezentacji Sony otrzymaliśmy drugi zwiastun gry. Wiele na to wskazuje, że to dopiero początek przyjemności oferowanych graczom, bowiem Japończycy potwierdzili pokaz tytułu.

Na Tokyo Games Show 2020 odbędzie się prezentacja Resident Evil Village, podczas której otrzymamy konkretne wprowadzenie dotyczące pozycji. Według redakcji gamefront.de, deweloperzy Peter Fabiano i Tsuyoshi Kanda opowiedzą o horrorze oraz wyjaśnią, w jaki sposób łączy się on z całym uniwersum Resident Evil. W drugiej części wydarzenia, Capcom planuje porozmawiać o grze z fanami, a jednym z gości będzie Hidetaka Kano.

TGS rozpocznie się 23 września, a pierwszy pokaz Capcomu (aktualnie zatytułowany „Capcom Special Event”) został zaplanowany na 25 września. Dziennikarze z Niemiec informują, że prezentacja Resident Evil Village odbędzie się 27 września o godzinie 14:00. Zgodnie z pierwszymi wiadomościami, event miał trwać nawet dwie godziny, jednak coraz więcej redakcji informuje, że możemy liczyć na 30-minutowy pokaz.

Prezentacja Resident Evil Village może okazać się bardzo dobrym momentem, by nie tylko opowiedzieć o grze, ale zaprezentować czysty gameplay – na pewno spore grono sympatyków marki czeka na takie atrakcje.

Źródło: https://www.relyonhorror.com/latest-news/resident-evil-8-village-2-hour-presentation-announced/

Tagi: Capcom Resident Evil Village tgs Tokyo Game Show