Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 22:23
Resident Evil Village na PS5 Showcase
1503V

Resident Evil Village na PS5 Showcase! Capcom prezentuje przerażającą historię

Najnowsza, koszmarna produkcja Capcomu zadebiutuje na PlayStation 5, nie mogło jej więc zabraknąć na PS5 Showcase. Resident Evil Village prezentuje się znakomicie, co zobaczycie na poniższym materiale.

Po czerwcowym, klimatycznym zwiastunie, który zapowiedział nową historię w uniwersum Resident Evil, wiedzieliśmy już oficjalnie, że Capcom tym razem zaprosi graczy do enigmatycznej wioski. Podczas dzisiejszego PS5 Showcase nie mogło zabraknąć Resident Evil Village, które zostało zaprezentowane na nowym materiale.

O najnowszej produkcji japońskich twórców wiemy już całkiem sporo za sprawą kolejnych ujawnianych przecieków od graczy testujących grę. Tym razem zagościmy w wiosce, której mieszkańcy posiadają liczne tajemnice. Oprócz upiornej wiedźmy, na naszej drodze mogą stanąć wilkołaki, a ostatnie plotki sugerują pojawienie się kolejnych koszmarnych postaci.

Najnowszy materiał to idealny pokaz umiejętności deweloperów, którzy wręcz zanurzą graczy w przerażającej atmosferze. Musimy przyznać, że na Resident Evil czekamy z niecierpliwością, licząc na jak najszybszą datę premiery.

Resident Evil Village na PS5 Showcase

Tagi: Capcom Resident Evil Village