Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2020 07:36
WandaVision
1624V

WandaVision na zwiastunie. Marvel potwierdza premierę w 2020 roku

Pomimo kilkumiesięcznego wstrzymania branży filmowej i telewizyjnej, Marvel powoli przygotowuje się do udostępniania widzom kolejnych historii rozbudowującym Marvel Cinematic Universe - tym razem mówimy o pierwszym serialu. Oficjalna produkcja MCU otrzymała zwiastun, który potwierdza tegoroczny debiut.

Kalendarz Marvel Cinematic Universe został kompletnie zniszczony przez pandemię i pomimo rozbudowanych planów, w 2020 roku nie zadebiutował jeszcze żaden film oraz serial rozszerzający uniwersum. Po kilku zmianach, na 6 listopada zaplanowano premierę „Czarnej Wdowy”, choć wciąż nie możemy mieć pewności, czy obraz ze Scarlett Johansson w roli głównej zadebiutuje we wskazanym terminie.

Według pierwotnych założeń, w 2020 roku powinniśmy także zobaczyć dwa seriale debiutujące na Disney+ – „The Falcon and the Winter Soldier” oraz „WandaVision”. Ten pierwszy został już przełożony na przyszły rok (najnowsza informacja z aplikacji Disney+), jednak produkcja, w której wystąpią Elizabeth Olsen i Paul Bettany faktycznie trafi do widzów w przeciągu najbliższych miesięcy.

Kilka dni temu Disney zaprezentował zwiastun nowych seriali oraz filmów zmierzających na Disney+ i na liście dotyczącej 2020 roku pojawiła się właśnie „WandaVision”. W nocy przedstawiono pełny zwiastun historii, który informuje, że premiera odbędzie się "wkrótce". Według informacji dostępnych na aplikacji Disney+, historia skupiająca się na kolejnej superbohaterce zostanie udostępniona w grudniu.

Owa wiadomość na pewno ucieszy klientów Disney+, którzy w następnych tygodniach zobaczą drugi sezon „The Mandalorian” oraz będą mogli poznać „WandaVision”. Niestety, na najnowszej liście krajów, w których udostępniona została streamingowa platforma wciąż brakuje Polski.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Disney Disney Plus disney+ Marvel Cinematic Universe MCU WandaVision