Disney+ debiutuje w kolejnych 8 krajach. Polska wciąż nie znajduje się na liście

Filmy/seriale
1747V
Disney+ debiutuje w kolejnych 8 krajach. Polska wciąż nie znajduje się na liście
Iza Łęcka | 15.09.2020, 10:20

Disney+ zostało uruchomione w kolejnych krajach Europy, jednak Polska nadal nie została ujęta w zestawieniu. Widzowie z naszego kraju najpewniej jeszcze przez dłuższy czas nie zobaczą legalnie drugiego sezonu serialu „The Mandalorian”.

Już kilka tygodni temu Disney zapowiedział premierę drugiego sezonu „The Mandalorian”, jednak polscy widzowie, którzy mają chrapkę na kolejną interesującą opowieść w uniwersum Gwiezdnych wojen będą musieli obejść się smakiem i uzbroić w cierpliwość.

Dalsza część tekstu pod wideo

Korporacja Myszki Miki właśnie uruchomiła Disney+ w kolejnych krajach europejskich: Portugalii, Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii, Islandii, Belgii oraz na Luksemburgu. Rebecca Campbell, prezes Walt Disney zajmująca się sprawami konsumenta i rozwojem platformy na inne państwa, potwierdziła, że platforma posiada już 60,5 mln abonentów na całym świecie.

Na liście wciąż nie znajduje się Polska i nie możemy mieć pewności, kiedy Disney+ wystartuje w naszym kraju.

Przypomnijmy, że ekipy aktorskie odpowiedzialne za seriale z uniwersum Marvela,  które w najbliższych latach będą debiutować na platformie Disney+, już powróciły na plan. Obok wspomnianego „The Mandalorian”, seriale Marvel Cinematic Universe ("The Falcon and The Winter Soldier", "WandaVision" ) mogą być skutecznym wabikiem na kolejnych widzów. Nie znamy jednak jeszcze dat premier widowisk.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/news/disney-launches-in-8-more-european-markets

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper