Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.09.2020 18:29
The World Ends With You The Animation
264V

The World Ends with You otrzyma własny serial animowany

The World Ends With You doczekało się parę lat temu ważnej reedycji, zatytułowanej Final Remix, która to przypomniała nam o tejże bardzo dobrej i unikatowej produkcji. Teraz marka doczeka się rozwinięcia.

Po raz pierwszy w The World Ends With You mogliśmy zagrać już w 2007 roku na najpopularniejszej do tej pory konsoli Nintendo w historii, czyli Nintendo DS, które to święciło niesamowite triumfy w boju z PSP i przedstawiło świat gier milionom nowych graczy.

Square Enix postanowiło wykorzystać ostatnią reedycję swojego kultowego klasyka, The World Ends With You: Final Remix, aby rozkręcić nieco to magiczne uniwersum, by zapewne w przyszłości ruszyć z dużą kontynuacją. Jakiś czas temu oficjalnie zapowiedziano, że "TWEWY" doczeka się własnego anime i pokazano dość chaotyczny, mało mówiący, aczkolwiek intrygujący zwiastun.

Dziś zaś Kwadratowi zaprezentowali 90-sekundowy zwiastun serialu, gdzie widzimy już pełną scenę tego jak główny bohater znajduje się w przedziwnym świecie, gdzie wszystko zdaje się być "martwe" - jak duchy.

Tagi: Jupiter Square Enix The World Ends With You The World Ends With You: Final Remix