Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2020 19:15
Assassin's Creed Valhalla
2452V

Assassin's Creed Valhalla i Watch Dogs Legion na PS5 z datą premiery

Ubisoft podał daty premiery Assassin's Creed Valhalla i Watch Dogs Legion na platformie PlayStation 5.

Ubisoft pewien czas temu poinformował swoich odbiorców, kiedy ich gry otrzymają specjalną wersję dostosowaną do next-genów Microsoftu - Xbox Series X|S. Niecałe trzy dni temu dowiedzieliśmy się, dzięki PS5 Showcase, o dacie premiery PlayStation 5 na rynku. Osoby oczekujące na m.in. Assassin's Creed ValhallaWatch Dogs Legion wyczekiwały na oficjalne informacje od deweloperów, kiedy obie produkcje otrzymają wersję przystosowaną do next-gena Sony.

Wedle zapewnień deweloperów, przygodę Eivora w Anglii będziemy mogli poznać na nowym urządzeniu "niebieskich" już 12 listopada, czyli w oficjalny dzień premiery konsoli w USA, a dwa dni później od debiutu pozycji na current-genach. Z kolei zwiedzanie Londynu, stolicy kraju pogrążonego w chaosie, będzie dostępne na PS5 24 listopada.

W gwoli wyjaśnienia - wersje na PS5 oraz XSX|S zaoferują masę graficznych ulepszeń w porównaniu z PS4 i XONE. Mowa tutaj m.in. o lepszym oświetleniu, czy również wyższej rozdzielczości tekstur.

Źródło: https://www.psu.com/news/assassins-creed-valhalla-hits-ps5-on-november-12-watch-dogs-legion-ps5-releases-on-november-24/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft