Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2020 16:45
Marvel's Avengers
833V

Marvel's Avengers. Nowy patch eliminuje około 1000 problemów gry

Najnowsza łatka do Marvel's Avengers eliminuje około 1000 problemów prześladujących ową grę. Twórcy dziękują za odzew społeczności.

Jesteśmy już ponad dwa tygodnie od premiery Marvel's Avengers na PC, PS4 i XONE. Gra zebrała dosyć dobre recenzje - nawet na poziomie 10/10. Krytyków zaskoczyła kampania fabularna, która, jak na grę nastawioną na kooperację i inne tego typu aspekty sieciowe, stoi na wysokim poziomie. Podobnie uważał Wojtek, który miał okazję ograć i zrecenzować dla Was rzeczony tytuł.

Jak to bywa z każdym tytułem AAA, Marvel's Avengers nie jest pozbawione błędów, tych mniejszych, jak i większych. Wie o tym Crystal Dynamics, zespół, który prężnie eliminuje bugi i problemy prześladujące ich najnowszy projekt - począwszy od drobnych bugów z oprawą wizualną, a skończywszy na modernizacji systemu walki. Najnowsza łatka oznaczona numerkiem 1.3.0 zajęła się ponad 1000 błędami, o których informowała społeczność.

Deweloperzy w swoim wpisie podziękowali także za ogromny odzew i wiele opinii, dzięki którym wiedzą, czym mają zająć się w pierwszej kolejności, mając na myśli modernizowanie i aktualizowanie plików Marvel's Avengers. Crystal Dynamics oznajmiło, iż wciąż będą kontynuować prace nad kolejnymi poprawkami. 

Źródło: https://www.dualshockers.com/marvels-avengers-ps4-pc-xbox-one-stadia/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix