Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2020 15:45
Red Dead Redemption
1336V

Red Dead Online Hallowen nadciąga. Wyciekły modele zombie, a także nowe ścieżki dźwiękowe

Na kanale Red Dead Guides ujawniono 48 modeli zombie, które będą dostępne w Red Dead Online w następnym miesiącu.

Już równy tydzień temu w Red Dead Redemption 2 pojawiła się aktualizacja, wprowadzająca tajemniczego ducha, który miał zapowiedzieć, że w trybie sieciowym będziemy mogli przeżyć niezapomniany event Hallowen - przypadający na ostatni dzień października. Kanał Red Dead Guides przekopał się przez pliki najnowszej gry Rockstar Games w wersji na PC i doszukał się kilku interesujących wiadomości.

Mianowicie, dzięki jemu materiałowi ujawniono, iż w następnym miesiącu wirtualni kowboje zagrywający się w Red Dead Online będą musieli zmierzyć się ze złowieszczą armią zombie, w którą skład wejdzie, jak dotąd, 48 postaci, z czego 29 to mężczyźni, a 19 kobiety. Dla każdego modelu przygotowano odmienny ubiór, jak i sam wygląd zewnętrzny. Zadbano również o wiele ścieżek dźwiękowych, a także plików sugerujących, że podczas Hallowen w Red Dead Online będziemy mogli wziąć udział w mini-wydarzeniach, podobnie zresztą jak w zeszłym roku.

Jak dotąd nie wiadomo, co dokładnie szykuje Rockstar Games na październik. Może okazać się, że to właśnie odbiorcy będą wcielać się w zombie i wybierać jeden z 48 modeli. Z drugiej strony może to umarli, gdy będziemy wykonywać wszelakie zadania, będą nas straszyć, czy niespodziewanie się pojawiać w najmniej odpowiednim momencie. Jedno jest natomiast pewne - Rockstar Games z pewnością chce się zrehabilitować za niezapomniane protesty, które miały miejsce w Red Dead Online w lipcu bieżącego roku.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/red-dead-redemption-2/online-halloween-zombies

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two