Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.07.2020 19:00
Red Dead Redemption 2
1527V

Red Dead Online z nowymi aktualizacjami. Rockstar Games zauważył protesty graczy

Rockstar Games zauważył oburzenie graczy bawiących się w Red Dead Online. Deweloperzy zapowiedzieli nową zawartość - pierwszy update pojawi się już 28 lipca.

Dokładnie tydzień temu rozpoczął się protest na ogromną skalę w grze Red Dead Redemption 2. Osoby preferujące Red Dead Online od GTA Online zauważyły, że Rockstar Games, czyli wydawca obu bestsellerowych produkcji, skupia się wyłącznie na dostarczeniu nowej zawartości do tej drugiej, bardziej popularnej gry, zaniedbując tym samym wirtualnych kowbojów.

Odbiorcy zaczęli przebierać się w Red Dead Online za klaunów i wykonywać głupie czynności, aby zwrócić na siebie uwagę. Można uznać protest za udany, bowiem amerykańska firma ogłosiła, że ma zamiar dostarczyć wiele nowej zawartości do sieciowego trybu Red Dead Redemption 2.

Na pierwszy ogień pójdzie nowa profesja skierowana dla graczy lubiących eksplorację. Oprócz tego do tytułu trafi nowa przepustka bandyty, pożądane przez społeczność funkcje upiększające rozgrywkę, a także poprawki w kodzie sieciowym. Wszystko to trafi na serwery już 28 lipca.

Rockstar Games dopowiedział, że nadchodzące miesiące dla graczy Red Dead Online będą bardzo obfite, co oznacza, że deweloperzy szykują coś dużego dla wirtualnych kowbojów.

Dla przypomnienia - tak wyglądały serwery sprzed tygodnia:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/07/24/gta-online-new-location-red-dead-frontier-pursuit/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego take-two