Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.09.2020 13:42
No Man's Sky Origins
1396V

No Man’s Sky: Origins. Kolejna aktualizacja zapoczątkuje nowy etap w życiu gry

No Man's Sky kontynuuje podróż ku byciu najlepszą grą jaką tylko może zrobić Hello Games, szykując się do ogłoszenia kolejnej ważnej aktualizacji, która zdaniem twórców ma być początkiem nowego etapu w jej życiu.

W ciągu pierwszych czterech lat życia No Man's Sky doczekało się już jedenastu wielkich aktualizacji, które z powodzeniem rozwijały tytuł w stronę tego co pierwotnie nam obiecywano, a nawet przekroczyli wszelkie oczekiwania dodając chociażby wsparcie VR czy podwodnych światów.

Sean Murray napisał na oficjalnym blogu gry, że już w przyszłym tygodniu zobaczymy dwunasty update zawartości zatytułowany tym razem "No Man's Sky: Origins". Tak jak w przypadku pierwszego darmowego dodatku Foundation, który był dla gry solidnym restartem, twórcy mają równie ambitne plany dotyczące tego co zobaczymy już niebawem. 

Origins ma być kolejnym punktem startowym w życiu NMS, inicjującym zupełnie nowy, ekscytujący etap w naszej kosmicznej podróży. Niestety nie ujawniono jeszcze żadnych detali, ale możemy spodziewać się, że szykuje się co najmniej przeniesienie gry na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Źródło: https://www.nomanssky.com/2020/09/no-mans-sky-origins-coming-next-week/?cli_action=1600513394.709

Tagi: aktualizacja Hello Games No Man's Sky Sean Murray