Xbox Series S vs Xbox One S. Microsoft porównuje prędkość ładowania na nowym materiale wideo

Gry
8364V
Xbox Series S vs Xbox One S. Microsoft porównuje prędkość ładowania na nowym materiale wideo
Kajetan Węsierski | 19.09.2020, 08:30

Microsoft udostępnił wczoraj materiał porównawczy dwóch swoich konsol bez napędów fizycznych. Możemy przyjrzeć się temu, jaki postęp odnotowano w przypadku czasu ładowania. 

Zaledwie kilka dni temu byliśmy świadkami głośnej zapowiedzi budżetowej wersji konsoli nowej generacji, Xboksa Series S. Konsola ma zaoferować mniejsze możliwości od starszego brata, Xboksa Series X, ale w odpowiednio niższej cenie. Wiele osób obawiało się, że oznacza to hamowanie rozwoju gier wideo, ale Microsoft bardzo szybko uciął tego typu zarzuty pod kątem urządzenia.

Firma postanowiła jeszcze bardziej umocnić pozycję mniejszej konsoli. Na oficjalnym kanale YouTube pojawił się materiał, na którym możemy obejrzeć porównanie prędkości ładowania na Xbox Series S (next-gen) oraz Xbox One S (current-gen). Na tapet wzięto jeden z ostatnich hitów, The Outer Worlds.

Wynik jest dość klarowny - nie trzeba się rozpisywać. Na Xbox One S tytuł potrzeba 53 sekund na załadowanie, a w przypadku Xboksa Series S jest ich tylko 10. Nie jest to zaskakujące, jeśli weźmiemy pod uwagę implementację dysku SSD, ale może stanowić dobrą motywację dla osób, które wciąż się wahają, aby jednak sięgnąć po konsolę.

Rzućcie okiem i dajcie znać, czy sami rozważacie zakup właśnie tego urządzenia! 

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-s-load-times-compared-with-xbox-one-s-in-new-video

Komentarze (202)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper