Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2020 20:47
Beyond good evil 2
800V

Beyond Good & Evil 2. Next-genowa gra z gameplayem w przyszłym roku

Ubisoft oznajmił, że w przyszłym roku powinniśmy zobaczyć nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2. 

Beyond Good & Evil 2 zostało zapowiedziane pod koniec 2016 roku. Prace nad grą idą dosyć topornie, o czym wspomniał sam Ubisoft w zeszłorocznym raporcie o wynikach finansowych. Jak się okazuje, produkcja powstaje tak długo ze względu na to, iż będzie to pozycja z segmentu AAAA. Ma ona zaoferować nowe doświadczenia i wyróżniać się na tle innych gier.

Dzisiaj Ubisoft oznajmił, że Beyond Good & Evil 2 zmierza w dobrym kierunku. Francuska firma skupia się na głównych etapach rozwoju tytułu i oznajmia, że są na wymarzonej drodze do stworzenia flagowej gry akcji nowej generacji. Zespół niedawno przekroczył ważny kamień milowy i stwierdza, że w przyszłym roku powinniśmy ujrzeć kolejny gameplay z owej produkcji, który zapewne pokaże moc PS5 i XSX. To obecnie ważny cel firmy, więc jestem pewny, że zrobią wszystko, aby dostarczyć odbiorcom obiecany zapis z rozgrywki.

W gwoli wyjaśnienia - Beyond Good & Evil 2 to wciąż daleki temat. Twórcom udało się dopiero w ostatnim czasie stworzyć grywalny build, który umożliwił chętnym przetestowanie danego, kilkugodzinnego fragmentu gry. Nie zdziwię się, jeśli tytuł pojawi się na next-genowych konsolach Sony i Microsoftu dopiero w drugiej połowie 2023, czy na początku 2024 roku.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/ubisoft_beyond_good_and_evil_2_development_going_well_gameplay_coming_next_year

Tagi: Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Wild Sheep Studio