Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2020 19:19
Beyond Good and Evil 2
1519V

Ubisoft pracuje nad 2 grami AAAA. Jedną z nich jest Beyond Good & Evil 2

Ubisoft to kolejna firma oficjalnie pracująca nad grami AAAA. Nową jakość produkcji ma zaproponować Beyond Good & Evil 2, ale to tylko jedna z gier, która została określona zaskakującym oznaczeniem.

O grze „AAAA” usłyszeliśmy pierwszy raz za sprawą produkcji studia The Initiative. Nowy zespół Microsoftu pracuje nad tajemniczym tytułem, ale tak naprawdę nie wiemy, czym będzie ta pozycja i dlaczego akurat ten tytuł jest pierwszą grą Amerykanów z segmentu 4xA, ale najwidoczniej będzie to nowy trend w naszej branży.

Okazuje się, że Ubisoft pracuje nad dwoma tytułami AAAA – pierwszą jest Beyond Good & Evil 2, które zostało już zapowiedziane, ale gra potrzebuje jeszcze kilku lat, by gracze mogli zapoznać się z grywalnym kodem. Nad drugim tytułem pracuje Ubisoft Berlin, czyli zespół, który w pierwotnej wizji miał tworzyć nowe propozycje z uniwersum Far Cry. Deweloperzy z Berlina rozwijają projekt AAAA od września ubiegłego roku.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że obie informacje zostały dodane przez pracowników Ubisoft – Cyril Masquilliere (Ubisoft Paris) oraz Yoni Dayan (Ubisoft Berlin) rozwijają wspomniane pozycje.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ubisoft-is-working-on-two-aaaa-games-one-of-them-is-beyond-good-evil-2.282026/

Tagi: Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Wild Sheep Studio