Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2020 11:20
Cyberpunk 2077 Alanah Pearce
1673V

W Cyberpunku 2077 pojawi się Alanah Pearce. Dziennikarka wyróżniona przez CD Projekt RED

CD Projekt RED postanowił w ciekawy sposób wykorzystać kontakty w branży. W Cyberpunku 2077 pojawi się między innymi Alanah Pearce. Była dziennikarka IGN pochwaliła się wizerunkiem swojej postaci w grze.

Kilka tygodni temu pojawiła się wiadomość, według której CD Projekt RED próbował wykorzystać wizerunek sławnej chińskiej streamerki – kobieta miała pojawić się w grze, ale z powodu negatywnych komentarzy zrezygnowała ze współpracy z polskim studiem. Okazuje się, że twórcy zdecydowali się wykorzystać swoje znajomości, by ubarwić Night City różnymi postaciami.

Alanah Pearce (była dziennikarka IGN) potwierdziła, że pojawi się w Cyberpunku 2077. Deweloperzy przygotowali jej model 3D, wykorzystali głos, a Pearce zapewni nam nawet trochę frajdy – gracze wybierając ścieżkę życia Nomadów na pewno spotkają ją na swojej drodze.

Twórcy mogą w taki sposób ubarwić zabawę i przemierzanie Night City. Bardzo możliwe, że podczas rozgrywki spotkamy więcej znanych osób, które zostały przeniesione do Cyberpunka 2077. Na szczegóły przyjdzie nam zaczekać, ale czuję, że po premierze pojawi się wiele wiadomości od graczy, którzy natrafili na kolejnych ludzi mocno związanych z branżą gier.

Pamiętajcie, że jeszcze dzisiaj odbędzie się kolejny Night City Wire.

Źródło: https://wccftech.com/alanah-pearce-cyberpunk-2077-nomad-screenshot/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077