Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2020 10:51
Crysis Remastered
1342V

Crysis Remastered na premierowym zwiastunie. Gra wygląda świetnie

Crytek zaprasza wszystkich graczy na odświeżony Crysis. Gra z dopiskiem Remastered jest od dzisiaj dostępna na trzech kolejnych platformach, więc teraz wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić ten świetny shooter. Studio opublikowało premierowy zwiastun, który wygląda naprawdę dobrze.

Crysis Remastered przeszedł bardzo długą drogę. Na początku Crytek zapowiedział premierę na czterech urządzeniach, ale po tym jak wyciekły pierwsze materiały, studio zmieniło plany. Opóźniono debiut, następnie wprowadzono na rynek edycję na Nintendo Switcha i jednocześnie pracowano nad ulepszeniami. Od dzisiaj gra jest dostępna na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Crytek ponownie nie zawodzi, ponieważ doświadczone, niemieckie studio jako pierwsze zapewniło ray tracing na PlayStation 4 i Xboksie One, a jednocześnie zespół zapowiedział, że Crysis Remastered ma ponownie być prawdziwym benchmarkiem dla nowoczesnych PC-tów – firma zapewni w ustawieniach specjalny tryb, który będzie miał przetestować naszą maszynę. Deweloperzy zatytułowali go w żartobliwy sposób: „Can It Run Crysis?”.

Wczoraj otrzymaliśmy konkretny gameplay z Crysis Remastered, a teraz możemy sięgnąć po cyfrowe wydanie pozycji – twórcy potwierdzają, że gra jest już dostępna na trzech kolejnych platformach.

Należy na pewno przypomnieć, że wcześniej zadebiutowała edycja na Nintendo Switcha, która choć nie może pochwalić się tak dopracowaną oprawą, to jednak zdaniem ekspertów – na tym sprzęcie nie można już osiągnąć lepszych efektów graficznych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek trailer zwiastun