Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2020 17:23
Crysis Remastered
1473V

Crysis Remastered chwali się ray tracingiem na PS4 Pro i Xboksie One X. Crytek pokazuje odpicowane ujęcia

Crytek na koniec generacji zapewni graczom technologię, która według wielu nie była możliwa do osiągnięcia na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X. Deweloperzy z Niemiec chcą pokazać swoje możliwości i zaprezentowali nowy materiał z Crysis Remastered.

Premiera Crysis Remastered odbędzie się w przyszłym tygodniu, więc już wkrótce poznamy ostateczne opinie dotyczące gry. Twórcy zdecydowali się opóźnić debiut odświeżonego wydania, ale wiele na to wskazuje, że była to bardzo dobra decyzja. Crytek postanowił dopracować strzelankę i pierwszy raz w historii na PlayStation 4 Pro oraz Xboksie One X otrzymamy możliwość doświadczenia ray tracingu.

Crytek doskonale zdaje sobie sprawę, że posiada asa w rękawie, więc deweloperzy zaprezentowali nowy zwiastun. Materiał skupia się właśnie na jednym elemencie – pokazaniu możliwości odbić w czasie rzeczywistym. Patrząc na trailer zwróćcie uwagę na powierzchnie, na których dostrzeżecie przygotowany przez deweloperów efekt.

Już wcześniej redakcja Digital Foundry miała okazję pochylić się nad tą technologią i dziennikarze nie ukrywali zachwytów nad pracą Cryteku, ponieważ studio ponownie pokazało, że potrafi wykorzystać swoją technologię.

Zamierzacie sprawdzić odświeżony Crysis Remastered na konsolach, by sprawdzić ray tracing?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek ray tracing