Godfall pierwszą grą z PS5 w złocie. Tytuł będzie gotowy na premierę

Gry
1135V
Godfall pierwszą grą z PS5 w złocie. Tytuł będzie gotowy na premierę
Wojciech Gruszczyk | 17.09.2020, 18:47

Wydawca Godfall potwierdził właśnie bardzo dobrą wiadomość. Tytuł przepełniony potężnymi wojownikami w lśniących zbrojach nie zostanie opóźniony. Twórcy zakończyli prace nad grą i pozycja otrzymała oficjalnie złoty status. Gracze mogą szykować się na premierę.

Godfall zabrakło na wczorajszej imprezie Sony, ale deweloperzy jeszcze w nocy potwierdzili, że ich gra będzie dostępna w dniu premiery PlayStation 5. Teraz możemy mieć pewność, że zespół nie zawiedzie.

Gearbox Software właśnie potwierdziło ważną wiadomość dotyczącą Godfall. Counterplay Games zakończyło najważniejsze prace nad pozycją, więc kod gry może trafić do tłoczni i następnie płyty wylądują w pudełkach. Zespół może jeszcze opracowywać premierową łatkę.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ to właśnie Godfall jest pierwszą produkcją, która osiągnęła „złoto” na PlayStation 5. Podobne informacje powinni wkrótce potwierdzić między innymi autorzy Demon's Souls, które również będzie dostępne na PS5 od dnia premiery – sprawdźcie listę tytułów przygotowanych na debiut nowej konsoli.

Godfall jest również pierwszą grą, którą Sony oficjalnie zapowiedziało na PlayStation 5. Zwiastun gry z dopiskiem „PS5” został opublikowany w ubiegłym roku na The Game Awards.

Źródło: Twitter: GearboxOfficial

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper