Iza Łęcka Iza Łęcka 17.09.2020 10:55
Hogwarts Legacy
1359V

Hogwarts Legacy prezentuje się pięknie. Materiały pokazują nową grę w świecie Harry'ego Pottera

Po miesiącach od pierwszego przecieku i ujawnieniu niektórych informacji, w końcu podczas PS5 Showcase mogliśmy przyjrzeć się Hogwarts Legacy. Gra w uniwersum Harry'ego Pottera prezentuje się klimatycznie, a najnowsze screeny potwierdzają znakomitą jakość oprawy.

Harry Potter to rozbudowane uniwersum cieszące się ogromną popularnością, które niestety od dawna nie zyskało dopracowanej produkcji. Pomimo iż Warner Bros. oferowało mobilne tytuły, musicie przyznać, że świat czarodziejów i mugoli zasługuje na pełnoprawny tytuł AAA opracowany przez doświadczone studio.

Właśnie takim tytułem może okazać się Hogwarts Legacy. Na PS5 Showcase zobaczyliśmy pierwszy zwiastun, tymczasem najnowsze screeny potwierdzają klimatyczną oprawę produkcji. Dzięki poniższym materiałom możemy sprawdzić, jak deweloperzy z Avalanche Software zobrazowali urzekającą atmosferę świata stworzonego przez J.K. Rowling.

Mimo iż nie otrzymaliśmy ostatecznej daty premiery, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Hogwarts Legacy zostanie udostępnione pod koniec 2021 roku. Gracze zostaną zaproszeni do otwartego świata, nad którego szczegółami współpracowała również autorka Harry'ego Pottera.

Sprawdźcie najnowsze ujęcia z Hogwarts Legacy:

Hogwarts Legacy 4

Hogwarts Legacy 1

Hogwarts Legacy 2

Hogwarts Legacy 3

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Avalanche Software Harry Potter Hogwarts Legacy