Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 18:30
PS5 logo
7524V

PS5 – cena, ograniczona dostępność i gry na premierę ujawnione przez francuski sklep?

Francuski sklep Micromania mógł na kilka godzin przed pokazem PlayStation 5 ujawnić bardzo ważne informacje dotyczące next-genowego PlayStation. Poznaliśmy między innymi cztery gry dostępne na premierę oraz ceny PS5.

Tytułem wstępu: nie jest to nadal oficjalna wiadomość, ale dziennikarze Playerone otrzymali wiadomość od pracowników francuskiego Micromania. Gdy sprawa została nagłośniona – rzecznik sklepu zaprzeczył, ale inni klienci otrzymali wiadomości od przedstawicieli sklepu, którzy potwierdzili możliwość składania zamówień przedpremierowych.

PS5 – cena, ograniczona dostępność i gry na premierę

Według udostępnionych informacji, PS5 w standardowym modelu kupimy za 499 euro, a PS5 Digital Edition zostało wyceniony na 399 euro. Urządzenie będzie można zamówić 17 września o 9 rano czasu francuskiego, ale pojawiają się ograniczenia – tylko jedna konsola na klienta.

Micromania ma spodziewać się bardzo ograniczonej liczby PS5 we Francji i na początku preordery złożą „klienci Premium”. Druga fala urządzeń zostanie udostępniona w grudniu oraz w styczniu.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że Micromania w pierwszej rozmowie potwierdziło cztery gry dostępne w przedsprzedaży: Spider-Man: Miles Morales, Destruction All-Stars, Demon's Souls Remake i Sackboy Adventures.

Zamierzacie oglądać dzisiejszy pokaz Sony? Zapraszamy do wspólnej zabawy. Możecie także zagłosować w ankiecie – ile Waszym zdaniem będzie kosztować PlayStation 5?

Źródło: https://playerone.tv/news/v/12192/info-exclusive-prix-de-la-ps5-et-ouverture-des-precommandes-chez-micromania.html

Tagi: PlayStation 5 ps5 sony