Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 14:49
ps5 konsola sony playstation 5
2134V

Cena PS5. Ile będzie kosztować PlayStation 5 według czytelników PPE?

Już dzisiaj powinniśmy poznać ostateczną cenę i datę premiery PS5. W ostatnich tygodniach widzieliśmy najróżniejsze przecieki, plotki oraz analizy dotyczące wyceny PlayStation 5, ale teraz nadszedł czas na ważne pytanie. Ile Waszym zdaniem będzie kosztować PlayStation 5?

O godzinie 22:00 rozpocznie się PS5 Showcase, podczas którego nie powinno zabraknąć ceny i daty premiery PlayStation 5. W zasadzie nie wyobrażam sobie, by Sony dzisiaj nie przedstawiło tych szczegółów – w końcu Amerykanie ujawnili już konkrety, więc teraz najwyższy czas na Japończyków.

Sony powinno zapewnić PlayStation 5 w połowie listopada i teraz pytanie pozostaje jedno – ile Waszym zdaniem będzie kosztować PS5? Na przestrzeni ostatnich miesięcy widzieliśmy naprawdę najróżniejsze wyceny nowego PlayStation, więc postanowiłem zadać to ciekawe pytanie naszej społeczności.

Jak wiadomo czasy są trudne, Microsoft zapewnił naprawdę dobrą propozycję swoim fanom, więc możemy mieć nadzieje, że Sony pójdzie tą samą (a może lepszą?) drogą. Jeśli nie zamierzacie kupić urządzenia na premierę, to dajcie znać, ile Waszym zdaniem będzie kosztować PS5. Możecie też odpowiedzieć wprost – ile możecie zapłacić za next-gena Sony?

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony