Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 21:37
PS5 PlayStation 5 Showcase
7323V

PS5 Showcase zaprezentuje gry z PlayStation 5. Poznamy datę premiery i cenę konsoli? Oglądajcie z nami

To jest ten dzień, to jest ta noc? Na PS5 Showcase powinniśmy nie tylko zobaczyć gry zmierzające na next-genowe PlayStation, ale w końcu Sony powinno przedstawić ostateczne szczegóły dotyczące premiery PlayStation 5. Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

W zeszłym tygodniu Sony potwierdziło wiadomość, na którą czekaliśmy od dawna. Już dzisiaj o godzinie 22:00 odbędzie się PlayStation 5 Showcase, które będzie trwać 40 minut. Korporacja chce pokazywać next-genowe produkcje zmierzające na PS5, ale możemy przypuszczać, że dowiemy się nieco więcej.

To właśnie dzisiaj powinniśmy otrzymać ostateczne szczegóły dotyczące daty premiery i ceny PlayStation 5. Wczoraj Sony zaprzeczyło informacji o problemach z produkcją PS5 i jest to najwyższy czas, by japoński gigant ujawnił konkrety dotyczące nowego PlayStation.

Jakich gier możemy się spodziewać? Spider-Man: Miles Morales, Godfall, Ratchet & Clank: Rift Apart, Gran Turismo 7, Demon's Souls, a może nawet Horizon Forbidden West, Resident Evil: Village, Sackboy: A Big Adventure? Jedno jest pewne – dzisiaj nie zabraknie next-genowych tytułów.

Wśród licznych plotek przewijają się również Hitman 3, Project Athia, Final Fantasy XVI, Bugsnax, Destruction AllStars czy też God of War 2? Opcji jest naprawdę sporo, a możemy mieć pewność, że Sony będzie nas chciało pozytywnie zaskoczyć.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy na PPE do wspólnego uczestniczenia w PS5 Showcase.

Tagi: Live-Stream PlayStation 5 PlayStation 5 Showcase Pokaz PS5 sony