Iza Łęcka Iza Łęcka 16.09.2020 08:09
Twin Mirror główny bohater Sam
420V

Twin Mirror zadebiutuje w grudniu. Zwiastun potwierdza datę premiery nowej gry Dontnod Entertainment

Urzekający zwiastun potwierdził datę premiery nowej gry Dontnod Entertainment. Twórcy Life is Strange zaproszą graczy do nowego świata, który skrywa niejedną tajemnicę. Twin Mirror zostanie udostępnione jeszcze w 2020 roku.

Dontnod Entertainment dopiero opowiedziało historię z Tell Me Why i po drobnej przerwie przygotowuje swoich sympatyków na Twin Mirror. Premiera gry odbędzie się 1 grudnia. Trzeba przyznać, że deweloperzy wybrali niezwykle specyficzny czas na udostępnienie produkcji – w grudniu zazwyczaj brakuje większych debiutów.

Z okazji potwierdzenia daty premiery Twin Mirror, Dontnod Entertainment zaprezentowało nowy zwiastun, który zapowiada historię dziennikarza śledczego. Sam powraca do rodzinnego Basswood, gdzie pakuje się w duże kłopoty i tylko od nas zależy, jak rozwiąże się jego sprawa. Okazuje się bowiem, że miasteczko skrywa wiele tajemnic, które powoli wychodzą na światło dzienne... Deweloperzy zapewnią interaktywny świat, w którym każda aktywność będzie miała znaczenie, a podejmowane wybory zapewnią jedno z wielu zakończeń.

Główny bohater walczy nie tylko o oczyszczenie swojego dobrego imienia, ale również zmierzy się z wewnętrznymi demonami – nieustannie przemawia do niego wewnętrzny głos, który może mu pomóc lub zaszkodzić. Podczas rozwiązywania zagadek Sam niejednokrotnie będzie wkraczać do „Pałacu Umysłu”, by odnaleźć kolejne wskazówki i poradzić sobie z następnymi wyzwaniami.

Poznajcie nasze wrażenia z Twin Mirror.

Źródło: https://gamingbolt.com/twin-mirror-releases-on-december-1

Tagi: Bandai Namco Dontnod Entertainment Twin Mirror